Lg 50PA4500 Plazma Tv
Ürün Markası:
Lg 50PA4500 Plazma Tv
  • Teslimat Süresi En Fazla 7 İş Günü
Stokta Kalmamıştır
LG 50PA4500 HD 600HZ PLAZMA TV
TRUSLIM ÇERÇEVE
Ultra ince çerçeveleme için eski standart uzak soyun. Geniş bir çerçeve distraksiyon yeni TruSlim Çerçeve düzeltir uzaklıkta 0,59 inç geniş açıda Ölçme.
YAKALAMA HER AN
Oyun sırasında çizgili eylem veya belirsiz oyunlarından bıktınız mı? Spor, hızlı aksiyon ve video oyunları daha önce hiç olmadığı gibi bakın. 600Hz yenileme hızı neredeyse hareket bulanıklığı ortadan kaldırır.
GÖRÜN VE TECRÜBE DAHA
DAHA FAZLA ENERJİ TASARRUFU
MÜKEMMEL GÖRÜNTÜYÜ YAKALA
Genel Özellikler
Televizyon Tipi Plasma Televizyon
Ekran Ebadı 50" / 127 Ekran
Ekran Formatı 16:9
Görüntü Çözünürlülüğü 1366 x 768 Pixel
Görüntü Tarama Hızı 600Hz Sub Field Driving
Kontrast Oranı 3.000.000:1 Dinamik kontrast
Video Formatı HD Ready
Görüntü Teknolojisi Triple XD Engine, ISM (Image Sticking Minimization)
Tuner DVB-C Tuner Analog - Dijital Kablolu Yayın, DVB-T Tuner Analog - Dijital Karasal Yayın
Bağlantı Özellikleri 2x HDMI, 1x USB, RF In (Terrestrial/Cable Input), Digital Audio Out (Optical), RGB Girişi (D-sub 15pin), PC Ses Girişi, AV Girişi, Komponent Girişi (Y,Pb,Pr) + Ses
Ses Çıkışı 20W (10W+10W)
3D Yok
3D Gözlük Yok
Smart TV Yok
Aksesuarları Kumanda
Garanti 24 Ay Garanti (LG Türkiye 444 6 543)
  • Filtre Seçenekleri
  • Kategorilere Göre
  • Spot Ürünler,Kampanyalar,Plazma Tv
  • Markalara Göre
  • LG
Ürün Yorumları
Yorum bulunmamaktadır
  • Kedi Tırmalama Tahtası Kedi Tırmalama
  • Sumeno SY15 LED Ekranlı 10.000 Mah Powerbank Siyah
  • Philips Essential Smartbright Led Projektör Bvp161 Led55/ww 70w 220-240v 4000 K Wb Grey
  • General Led Projektör 20W 6500 K Beyaz
  • USB Dijital Mikroskop 40X - 1000X, 8 LED Büyütme Endoskop Kamera, Taşıma Çantası ve Metal Stand,
  • STANLEY 10-07934-004 VAKUMLU TERMOS 1,9 LT - SİYAH
  • Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1 Lt-10-08266-017
  • STANLEY 10-00837-126 CLASSIC CEP MATARASI - YEŞİL
  • DENON AVR-1603 AMFİ
    DENON AVR-1603 AMFİ
  • Ufo S29 Star Infrared 2900W Duvar Tipi Isıtıcı (Ayak Hariç)
  • Şamdan 3004 2400W Quartz Isıtıcı