• Destek Hattı: 0543 477 01 02

Hakkımızda

Hakkımızda
AKBAL AVM 1989 yılında mobilya ve beyaz eşya Sektöründe iş hayatına başladı O zamandan bu yana müşteri memnuniyeti  ilkesi, tanınmış marka ve kalitenin önem taşıdığı satın alma ve satış operasyonları, tecrübeli personel kadrosu ile sektörün en İyilerinin arasında yerini almıştır.
AKBAl AVM sektörde her gün bir adım öne götüren unsurlar; Ürün ve müşteri memnuniyetindeki hizmet kalitesi, Sıcak müşteri ve satıcı ilişkileri,firmayı ileriyi görmesini sağlayan kaynak diyaloglara sahip olması ve tabii ki İŞ AHLAKI, KENDİSİNE OLAN BÜYÜK GÜVEN!
Yoğun hayat temposu ve sürekli artan bir kalabalık içinde kendinize ayıracağınız zamanı, ihtiyaçlarınızı gidermek için tükettiğinizi biliyoruz.
Biz size “sizin” olan zamanı geri vermeyi teklif ediyoruz!
AKBAL AVM'nin sahibi olduğu evkurucu.com çağrı merkezi desteği ile, internete bağlanabildiğiniz her yerden alışveriş yapabilme imkanı sağlayan bir e-ticaret sitesidir. 30 ana kategoride 30.000'e yakın ürünün yer aldığı ucuzuiste.com, sizlere ihtiyacınız olan yüzlerce markanın binlerce çeşit ürününü hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde, avantajlı fiyatlarla ulaştırmayı hedeflemektedir.

Hiçbir mağazada bir arada göremeyeceğiniz sayıdaki ürünleri tek bir sitede bulabilecek, inceleyebilecek ve karşılaştırabileceksiniz. evkurucu.com sizlere kolay alışverişin keyfini sunuyor. Size sadece seçmek kalıyor. Ürününüzü evinize, işyerinize ya da hediye göndermek istediğiniz sevdiklerinize hızlı bir şekilde ucuzuiste.com ulaştırıyor.


Misyonumuz
e-Ticaret, katalog ve çağrı merkezi pazarlama kanalları vasıtasıyla müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak kalitedeki ürün ve hizmeti uygun fiyatla sunan, pazara hakim, sürekli gelişimi hedefleyen şirketler arasında olmaktır. Bu yolda , alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla müşterilerimize üstün nitelikli ürün ve hizmeti en uygun maliyetle sağlamaya çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.
Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetleri sürekli geliştirerek piyasadaki rekabet koşullarına ve yeniliklere uygun ürün ve çözümler sunuyoruz. Ülkemizde gelişme sürecinde olan e-ticaret sektörünü, mümkün olduğu kadar ülke standartlarının üstüne çıkartmaya ve insanlarımızın yeniliklere adapte olmasını sağlamaya katkıda bulunmak gayretindeyiz.

Vizyonumuz
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tespit edip, tespit edilen müşteri ihtiyaçlarını kaliteli ve uygun fiyat ve zamanında teslim ilkesi doğrultusunda karşılamak ve müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunmaktır. Doğru ürün, doğru fiyat, doğru stok, doğru yer ve doğru zaman ilkelerini uygulayarak işveren, çalışan, tedarikçi ve müşteri memnuniyetini optimize etmektir.Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmetler geliştirmek ve sunmaktır.

Saygılarımızla,
ucuzuiste.com
Tel : 0212 - 6463030


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.