• Destek Hattı: 0543 477 01 02

Sipariş ve Ödeme

Sipariş ve Ödeme


NAKİT SİPARİŞ: Sitemizden kredi kartı kullanmaksızın, Müşteri Hizmetleri Yetkilimizden öğrenebileceğiniz Banka Hesap numarasına EFT yada HAVALE yapmak suretiyle alışveriş yapabilirsiniz.

ON-LINE SİPARİŞ: Sitemizden kredi kartiniz ile güvenle alisveris yapabilirsiniz.

TAKSİTLİ SATIŞLAR: Sitemizden GARANTİ BONUS  DENİZ BONUS  TEB BONUS  ŞEKER BONUS ING BONUS VE TÜRKİYE FİNANAS  HEPY KART. 
YAPIKREDİ WORLD FORTİS WORLD VAKIFBANK WORLD kredi kartlarınızA VADE Diğer kartlara tek çekimim ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
 
Siparişleriniz, banka yada www.evkurucu.com Kredi Kartı güvenlik birimi tarafından gerekli durumlarda, siparişleriniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşılamaz ise, siparişinizi kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlama amacı ile iptal edebilmekteyiz.

*Güvenli Alışveriş


Sitemizde kredi kartları kullanımında 128 bit SSL sertifikası kullanılmaktadır. Bu şekilde kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde başkalarının eline geçmez.

*Teslimat Bilgileri

Ürünün desi değerlerine göre bölgesel olarak fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır bu konuda ürünün siparişi verildiğinde irtibata gecip kargo ücretini öğreniniz. Kargo ücreti (Aksi belirtilmedikçe ürün içinde) ( ALICIYA AİTTİR ) Bizim Tarafımızdan ödenen kargolu ürünler için Ücrtesiz Kargo Logosu Bulunmaktadır


TESLİM BÖLGELERİ;


Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il merkezleri ve teslimat bölgeleri kısmında belirtilen tüm ilçe, beldelere  gönderi yapmaktayız. (İlçeler için Ayrıca bir kargo ücreti Çıkabilmektedir) Köylere veya kargonun gitmeyeceği bölgelere teslimat yapılmamaktadır. ( Köy, Askeri güvenlik Alanı, Kışla )

TESLİM SÜRESİ;


Siparişinizi takiben kredi kartınızın banka tarafından onaylandığına dair bilginin size ulaşması ile birlikte teslim süreci başlamaktadır. İstanbul içi teslimatlar mümkünse www.evkurucu.com  araçlarıyla aynı gün, yada en geç bir sonraki gün, Diğer illere ise anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile en uzak bölgeye 3 ila 5 gün  üzere teslim süreleri bölümünde belirtilen süre içerisinde ulaştırılmaktadır.

SİPARİŞ/TESLİMAT TAKİBİ;


Tüm sipariş ve teslimat aşamaları www.ucuzuiste.com  tarafından bildirilecek olan sipariş numarası ile anlaşmalı olduğumuz kargo firması web sitesinden takip edilebilir. Ayrıca çalışma saatleri 09 ila 18 Saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimizden sipariş yada teslimat hakkında bilgi alınabilir.
 
ucuzuiste.com


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.